SKF Omega Rzepin

Spływ kajakowy w wersji lekkiej z udziałem dzieci

2010-08-20-splyw z dziecmiTym razem trochę inaczej, bo w piątek a nie w niedzielę spotkaliśmy się na spływie kajakowym. Ale też i charakter tego spływu był inny od dotychczasowych bowiem przeznaczony był dla dzieci, oczywiście pod opieką swoich rodziców. Do przepłynięcia wybraliśmy krótki odcinek rzeki Pliszki o małym stopniu trudności, który zakończyliśmy wpłynięciem do pięknego jeziora Wielickiego koło Gądkowa.

 

Pomysłodawcą tego spływu był jeden z naszych kolegów, Darek Żywalewski. A geneza tego pomysłu była bardzo prozaiczna, po prostu: pewnego razu po udanej eskapadzie kajakowej podzielił się wrażeniami ze swoimi dziećmi a te już zadbały o to by nie przegapić takiej okazji do zabawy. Ach ta wolność...

Oczywiście tylko żartuję z tym westchnieniem. Było bardzo fajnie, dzieci zmęczone ale zadowolone. Chociaż pierwsze wrażenia były różne, szczególnie u młodych przedstawicielek płci pięknej - aaa! pająki! szczypawice!  ja tu nie wejdę! itp. Teraz już się nie mogą doczekać następnego spływu, tylko czy pogoda jeszcze na to pozwoli?

 

Zapraszam do galerii zdjęć >>>.