SKF Omega Rzepin

Wyniki Rzepińskiej Ligi Koszykówki

2011-01-03-RLKW ubiegłym tygodniu zakończyliśmy rozgrywki Rzepińskiej Ligi Koszykówki w sezonie 2010/2011. Na najwyższym stopniu podium znalazła się drużyna Omegi, która wygrała wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce zajął zespół Czarne Olki a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Old Stars.

Podsumowanie RLK i wręczenie nagród odbędzie się 14 marca (poniedziałek) o godzinie 1900 w hali widowiskowo-sportowej w Rzepinie - zapraszamy!


 

 

Tabela wyników:

 


Czarne Olki Omega Orlik Team Technikum Leśne Old Stars Liceum Rzepin
Ilanka Dream
MECZE PUNKTY BILANS KOSZY MIEJSCE
Czarne Olki x 24:40 57:30 57:27 64:44 78:47 45:42 6 11
325:230 II
Omega 40:24 x 57:23 65:37 53:26 75:29 36:27 6 12 326:166 I
Orlik Team 30:57 23:57 x 41:45 35:38 35:32 30:49 6 7 194:278 VII
Technikum     
27:57 39:65 45:41 x 23:57 26:49 21:66 6 7
179:335 VI
Old Stars 44:64 26:53 38:35 57:23 x 28:37 33:25 6 9 226:237 III
Liceum Rzepin 47:78 29:75 32:35 49:26 37:28 x 26:33 6 8 220:275 V
Ilanka Dream 42:45 27:36 49:30 66:21 25:33 33:26 x 6 9 242:191 IV

 

Najskuteczniejsi:

 

Mariusz Sadowski /Omega/ – 153

Daniel Odziemkowski /Ilanka Dream/ – 95

Paweł Kiewra /Orlik Team/ – 88

Bartosz Tomczak /Czarne Olki/ – 87

Jacek Tomczak /Czarne Olki/ – 71

Paweł Sidorowicz /Ilanka Dream/ – 67

Michał Cieślewicz /Technikum/ – 65

Damian Weryk /Czarne Olki/  – 62

Rafał Tomczak /Liceum/ – 59

Krzysztof Tadyszak /Old Stars/ – 51

 

Najskuteczniejsze:

 

Amanda Grauwinkel /Czarne Olki/ – 31

Monika Klamecka /Omega/ – 17

Katarzyna Czaplewska /Liceum/ – 14

Monika Marek /Orlik Team/ – 12


 

Wyniki poszczególnych meczów:

 

06.12.2010

Orlik Team – Liceum 35:32 /13:10; 7:3; 8:6; 7:13/

 

Punkty zdobyli: P. Kiewra – 17, R. Andrejczuk – 8, O. Stępniak – 8,

M. Marek – 2; R. Tomczak – 10, K. Paluta – 8, K. Czaplewska – 6,

A. Blacharski – 4, M. Czerniecki  – 4

 

Omega – Ilanka Dream  36:27 /13:7; 4:7; 10:4; 9:9/

 

Punkty zdobyli: M. Sadowski – 15, W. Kaliciak – 7, A. Chłond – 4,

P. Jarosik – 4, T. Kochanowski – 4, G. Sobasik – 2; D. Odziemkowski – 21,

B. Odziemkowska – 3, B. Kidula – 2, B. Wardęga – 1

 

13.12.2010

Technikum – Old Stars  23:57 /5:9; 6:11; 9:20; 3:17/

 

Punkty zdobyli: P. Mazurkiewicz – 8, M. Szymański – 6, M. Rykowska – 5, M. Cieślewicz – 2, G. Karpiak – 2; T. Tadyszak – 17, K. Tadyszak – 8, R. Bartosz - 8, A. May – 7, M. Klajnerok – 7, D. Sienkiewicz – 4, I. Skowroń – 2, A. Olejnik – 2, P. Klajnerok – 2

 

Orlik Team – Czarne Olki  30:57 /8:13, 9:11, 9:13, 4:20/

 

Punkty zdobyli: P. Kiewra – 17, H. Bęben – 5, R. Andrejczuk – 4, M. Marek – 2,

B. Kowalewski – 2; J. Tomczak – 15, B. Tomczak – 12, B.Gromadziński – 10,

Ł. Komisarek – 6, A. Grauwinkel – 6, D. Weryk – 4, R. Łagowski – 2, B. Niemier – 2

 

20.12.2010

Ilanka – Orlik Team  49:30 /10:7, 16:9, 6:5, 17:9/

 

Punkty zdobyli: D. Odziemkowski – 20, W. Binkiewicz – 16, P. Sidorowicz – 9, M. Zieliński – 4; P. Kiewra – 18, M. Hajducki – 5, M. Marek – 3, H. Bęben – 2, B. Kowalewski – 2

 

Liceum – Technikum  49:26 /11:8, 15:4, 5:7, 18:7/

 

Punkty zdobyli: R. Tomczak – 15, M. Czerniecki – 13, K. Czaplewska – 8, P. Szary – 6,

P. Stań – 6, K. Paluta – 1; M. Rykowska – 7, M. Cieślewicz – 7, M. Szymański – 4,

M. Gawroński – 4, G. Karpiak – 4

 

03.01.2011

Ilanka –  Technikum    66:21 /16:15, 18:2, 8:14, 24:0/

 

Punkty zdobyli: D. Odziemkowski – 30, D. Chmielarczyk – 18, P. Sidorowicz – 13, M. Zieliński – 4, K. Sidorowicz – 1; M. Rykowska – 9, G. Karpiak – 5, P. Mazurkiewicz – 5,

M. Szymański – 2

Czarne Olki – Omega   24:40 /8:5, 6:7, 5:13, 5:15/

 

Punkty zdobyli: J. Tomczak – 8, Weryk – 7, B. Grudziński 5, A. Grauwinkel – 2,

Sz. Bieniasz – 2; M. Sadowski – 32, W. Kaliciak – 3, J. Brzóska – 2. A. Chłond – 2,

P. Jarosik – 1

 

10.01.2011

Czarne Olki – Technikum   57:27 /10:4, 15:6, 19:6, 13:11/

 

Punkty zdobyli: B. Tomczak – 26, J. Tomczak – 12, D. Weryk – 9,  B. Gromadziński – 6,

A. Grauwinkel – 4; J. Smorczewski – 12, M. Cieślewicz – 12, M. Gawroński – 2,

G. Karpiak – 1

 

Old Stars – Liceum   28:37 /6:6, 4:11, 9:10, 9:10/

 

Punkty zdobyli: T. Tadyszak – 10, D. Asienkiewicz – 10, K. Tadyszak – 6, M. Klajnerok – 2; M. Czerniecki – 13, A. Blacharski – 12, P. Stań – 4, P. Didyk – 4, R. Tomczak – 2,

T. Mistrzak – 2

17.01.2011

Orlik Team – Omega   23:57 /6:9, 4:11, 8:10, 5:27/

 

Punkty zdobyli: P. Kiewra – 11, O. Stępniak – 4, B. Kowalewski – 4, R. Andrejczuk – 2,

M. Pluciński – 2; M. Sadowski – 29, W. Przyłucki – 7, T. Kochanowski – 6, W. Kaliciak – 6,

P. Jarosik – 3, M. Klamecka – 2, A. Chłond – 2

 

Liceum – Ilanka  26:33 /6:5, 8:6, 3:14, 9:8/

 

Punkty zdobyli: N. Święcicki – 12, A. Blacharski – 6, R. Tomczak – 4, K. Paluta – 2, P. Stań – 2; P. Sidorowicz – 20, D. Odziemkowski – 8, B. Odziemkowska – 4, M. Zieliński – 1

 

24.01.2011

Technikum – Omega     37:65 /5:17, 12:16, 4:14, 16:18/

 

Punkty zdobyli: M. Cieślewicz – 21, M. Szymański – 6, J. Smoraczewski – 6, G. Karpiak – 2, M. Gawroński - 2; M. Sadowski – 31, T. Nowak – 10, P. Jarosik – 8, W. Kaliciak – 8,

W. Przyłucki – 4, A. Chłond – 2, J. Brzózka – 2

 

Czarne Olki – Old Stars    64:44 /8:4, 22:8, 23:10, 11:22/

 

Punkty zdobyli: B. Tomczak – 20, J. Tomczak – 14, D. Weryk – 12, R. Łagowski – 6,

Ł. Komisarek – 6, B. Gromadziński – 6, A. Grauwinkel – 2; A. May – 10, R. Bartosz – 8,  Tadyszak – 6, M. Klajnerok – 6, D. Asienkiewicz – 4, T. Tadyszak – 4, A. Olejnik – 4,

I. Skowroń – 2

 

14.02.2011

Liceum – Czarne Olki   47:78 /10:18, 15:10, 14:23, 8:27/

 

Punkty zdobyli: M. Czerniecki – 17, R. Tomczak – 11, A. Blacharski – 8, N. Święcicki – 7,

K. Paluta – 4; D. Weryk – 22, B. Tomczak – 20, B. Gromadziński – 16, J. Tomczak – 11,

A. Grauwinkel – 9

 

Old Stars – Omega   26:53 /1:12, 5:15, 9:18, 11:8/

 

Punkty zdobyli: K. Tadyszak – 11, R. Bartosz – 9, D. Asienkieqwicz – 4, I. Skowron – 2;

M. Sadowski – 20, T. Nowak – 10, W. Kaliciak – 8, T. Kochanowski – 6, W. Przyłucki – 5,

M. Klamecka – 4

 

21.02.2011

Orlik Team – Old Stars   35:38 /6:7, 10:5, 14:15, 5:11/

 

Punkty zdobyli: R. Andrejczuk – 11, O. Stępniak – 10, P. Kiewra – 8, H. Bęben – 2,

M. Marek – 2, M. Pluciński – 2; K. Tadyszak – 14, A. May – 9, T. Tadyszak – 8,

M. Klajnerok – 4, D. Asienkiewicz – 3

 

Czarne Olki – Ilanka   45:42 /11:10, 5:8, 14:9, 16:15/

 

Punkty zdobyli: J. Tomczak – 11, B. Gromadziński – 9, B. Tomczak – 9, D. Weryk – 8,

A. Grauwinkel – 8; D. Odziemkowski – 16, G. Chmielarczyk – 12, P. Sidorowicz – 8,

B. Wardęga – 4, M. Zieliński – 2

 

24.02.2011

Liceum – Omega   29:75 /7:23, 3:14, 15:22, 4:16/

 

Punkty zdobyli: R. Tomczak – 19, A. Blacharski – 6, P. Stań – 2, T. Mistrzak – 2;

M. Sadowski – 26, T. Kochanowski – 16, P. Jarosik – 12, T. Nowak – 6, M. Klamecka – 6,

A. Chłond – 6, W. Kaliciak – 3

 

28.02.2011

Technikum – Orlik Team   45:41 /6:13, 15:10, 17:9, 7:9/

 

Punkty zdobyli: M. Cieślewicz – 23, J. Smorczewski – 13, P. Mazurkiewicz – 4, K. Krakowiak – 3, P. Gawroński – 2; P. Kiewra – 17, O. Stępniak – 14, R. Andrejczuk – 5, M. Marek – 3, M. Pluciński – 2

 

Ilanka  – Old Stars    25:33 /3:15, 9:3, 5:7, 8:8/

 

Punkty zdobyli: P. Sidorowicz – 17, D. Chmielarczyk – 6, K. Michniewicz – 2;

M. Klajnerok -10, D. Asienkiewicz – 9, T. Tadyszak – 7, K. Tadyszak – 6, A. May – 2


 

źródło: Krzysztof Didyk

 

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z RLK. >>>