SKF Omega Rzepin

Zakończenie RLK - edycja 2012/2013

rlk-2013Zakończyły się rozgrywki VII edycji Rzepińskiej Ligi Koszykówki, które cyklicznie prowadzi Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Omega" oraz ZSO w Rzepinie.

Po czteromiesięcznych zmaganiach mistrzami okazali się zawodnicy UKS Lotnik Słubice, którzy odnieśli komplet zwycięstw.

 

 

 

 

 

Kolejne miejsca zajęły zespoły:

2. SKF Omega Rzepin

3. Technikum Leśne w Starościnie

4. Liceum Ogólnokształcące w Rzepinie

5. Ilanka Team Rzepin

6. Gimnazjum Rzepin

7. Izba Celna Rzepin


Podsumowanie rozgrywek oraz wręczenie wyróżnień odbędzie się na hali sportowej przy ZSO w Rzepinie 11 marca o godz. 19.00.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.


Najskuteczniejsi:

Jacek Smorczewski /Technikum / – 137 pkt.

Mariusz Sadowski /Omega/ – 102

Damian Garczyk /ULS Lotnik/ – 96

Rafał Rutkowski /ULS Lotnik/ – 93

Łukasz Płaza /Gimnazjum/ – 89

Przemysław Burdziński /Gimnazjum/ – 79

Przemysław Galus Technikum/– 79

Tomasz Nowak /Izba Celna/ – 68

Mateusz Pluciński /Liceum/ – 60

Marek Czerniecki /Liceum/ – 54

Dawid Birowt /UKS Lotnik/ – 53

Dawid Chanas /Ilanka/ – 53

Mirosław Łajło /Izba Celna/ – 51

Marcin Nowak /ULS Lotnik/ – 51

Paweł Szary /Liceum/ – 51

Przemysław Jarosik /Omega/ – 50

Aleksandra Hatys /Omega/ – 34

Magda Stań /ULS Lotnik/ – 17

 

Autor: Koordynator ligi – Krzysztof Didyk

 

Zapraszam do naszej fotogalerii z RLK>>>

 

Wyniki rozgrywek Rzepińskiej Ligi Koszykówki – 2012/2013

 

 

Nazwa zespołu

Omega

Liceum

Technikum

Starościn

UKS Lotnik

Gimnazjum

Izba Celna

Rzepin

Ilanka

Team

Mecze

Punkty

Kosze

Miejsce

Omega

56:30

57:51

28:61

66:41

59:20

59:43

6

11

325: 246

II

Liceum

Rzepin

30:56

32:48

39:55

64:35

47:39

50:45

6

9

262:278

IV

Technikum

Starościn

51:57

48:32

35:48

65:23

62:25

52:40

6

10

313:225

III

UKS Lotnik

Słubice

61:28

55:39

48:35

78:49

61:18

79:33

6

12

382:202

I

Gimnazjum

41:56

35:64

23:65

49:78

52:47

44:49

6

7

244:359

VI

Izba Celna

Rzepin

20:59

39:47

25:62

18:61

47:52

20:54

6

6

169:335

VII

Ilanka

Team

43:59

45:50

40:52

33:79

49:44

54:20

6

8

264:304

V