SKF Omega Rzepin

Zakończenie RLK - edycja 2011/2012

2012-03-19-rlkSukcesem zespołu Omegi zakończyła się kolejna edycja turnieju piłki koszykowej pt. Rzepińska Liga Koszykówki. Tuż za Omegą uplasowała się drużyna Ilanka Dream. Trzecie miejsce zajął zespół Liceum Ogólnokształcącego z Rzepina.


 

Najskuteczniejszym zawodnikiem okazał się koszykarz Technikum Leśnego - Michał Cieślewicz a najskuteczniejszą zawodniczką - Aleksandra Hatys z zespołu Omegi. Gratulujemy!

 

Uroczyste wręczenie pucharów i wyróżnień dla najlepiej punktujących zawodników odbyło się w ubiegły poniedziałek tj. 19 marca.

Serdeczne podziękowania dla Pana Krzysztofa Didyka za prowadzenie szczegółowych zapisów i zestawień  z przebiegu RLK.

 

Zapraszam na relację fotograficzną z RLK i wręczenia pucharów.>>>

 

Wyniki rozgrywek Rzepińskiej Ligi Koszykówki – 2011/2012

 

Nazwa zespołu

Omega

Liceum

Technikum

Old Stars

Gimnazjum

Kosmiczni Wojownicy

Ilanka Dream

Mecze

Punkty

Kosze

Miejsce

Omega


37:35

60:23

62:25

79:34

57:17

51:30

6

12

344:164

I

Liceum

35:37


83:45

50:45

62:50

87:10

45:48

6

10

362:235

III

Technikum

23:60

45:83


30:37

60:46

73:21

32:44

6

8

283:313

V

Old Stars

25:62

45:50

37:30


58:41

76:23

31:42

6

9

272:248

IV

Gimnazjum

34:79

50:62

46:60

41:58


70:30

41:64

6

7

282:353

VI

Kosmiczni Wojownicy

17:57

10:87

21:73

23:76

30:70


9:83

6

6

110:446

VII

Ilanka Dream

30:51

48:45

44:32

42:31

64:41

83:9


6

11

311:209

II

 

Najskuteczniejsi:

Michał Cieślewicz /Technikum / – 141

Paweł Sidorowicz /Ilanka/ – 105

Mariusz Sadowski /Omega/ – 102

Rafał Kałużniak /Gimnazjum/ – 96

Marek Czerniecki /Liceum/ – 87

Arkadiusz Blacharski /Liceum/ – 75

Rafał Tomczak /Liceum/ – 66

Rafał Andrejczuk /Old Stars/ – 58

Jakub Didyk /Gimnazjum/ – 56

Oskar Stępniak /Liceum/ – 54

Dawid Chanas /Ilanka/ – 51

Krzysztof Tadyszak /Old Stars/ – 50

Aleksandra Hatys /Omega/ – 36

 

1 kolejka – 28.11.2011

Liceum – Gimnazjum 62:50 (18:16; 12:8; 18:10; 14:16)

Punkty zdobyli:  A. Blacharski – 24, M. Czerniecki – 18, R. Tomczak – 12,

P. Szary – 4, M. Pluciński – 2, M. Marek – 2;

R. Kałuzniak – 22, J. Didyk – 14, P. Burdzinski – 6, J. Łagowski – 4,

L. Owadiuk – 2, Ł. Płaza – 2

 

Omega – Kosmiczni Wojownicy 57:17 (16:3; 15:2;13:0; 13:12)

Punkty zdobyli: A. Chłond – 17, M. Sadowski – 13, A. Hatys – 10,

B. Gromadziński – 7, R. Łagowski – 4, M. Łajło – 4, M. Sadowska – 2;

B. Kmieć – 5, J. Barańczuk – 5, M. Toporek – 3, B. Choina – 2, H. Szpotan – 2   

 

2  kolejka – 05.12.2011

Gimnazjum – Technikum 46:60 (20:12; 4:12; 13:20; 9:16)

Punkty zdobyli: R. Kałużniak – 16, J. Didyk – 12, H. Bęben – 6, A. Sadowski – 4,

M. Biała – 4, Ł. Płaza – 2, J. Łagowski – 2; M. Cieślewicz – 42, D. Marciniak – 7,

H. Jarociński – 5, G. Karpiak – 2, M. Grzeszczyk – 2, M. Romanowski – 2

 

Old Stars – Ilanka 31:42 (0:8; 15:4; 7:16; 9:14)

Punkty zdobyli: M. Andrejczuk – 15, K. Tadyszak – 9, B. Kowalewski – 4,

T. Tadyszak – 3; D. Odziemkowski – 14, P. Sidorowicz – 8, D. Chanas – 6,

D. Chmielarczyk – 5, M. Zieliński – 3, P. Chanas – 2, K. Krakowiak – 2,

B. Odziemkowska – 1, K. Michniewicz – 1

3  kolejka – 12.12.2011

Liceum – Kosmiczni Wojownicy 87:10 (12:4; 21:4; 31:0; 23:2)

Punkty zdobyli: A. Blacharski – 26, M. Czerniecki – 20, R. Tomczak – 17,

M. Pluciński – 8, M. Marek – 8, P. Szary – 6, S. Grauwinkel – 2; M. Toporek – 6,

D. Kozłowski – 2, W. Czaban – 2

 

Technikum – Old Stars 30:37 (9:8, 10:7, 4:12, 7:10)

Punkty zdobyli: M. Cieślewicz – 16, H. Jarociński – 5, M. Romanowicz – 4,

G. Karpiak – 3, D. Marciniak – 2; M. Klajnerok – 12, B. Kowalewski – 9,

T. Tadyszak – 5, R. Andrejczuk – 4, A. May – 3, M. Goszczyk – 2, K. Tadyszak – 2

 

4  kolejka – 19.12.2011

Gimnazjum – Old Stars 41:58 (10:15; 7:19; 11:11; 13:13)

Punkty zdobyli: J. Didyk – 10, P. Burdziński – 9, R. Kałużniak – 8, Ł. Płaza – 8,

A. Sadowski – 4, M. Wąsowicz – 2; T. Tadyszak – 12, B. Kowalewski –12,

K. Tadyszak – 11, D. Asienkiewicz – 9, M. Klajnerok – 6, R. Andrejczuk – 4,

A. May – 2, M. Skowron – 2

 

Ilanka – Omega 30:51 (8:13, 10:14, 7:6, 5:18)

Punkty zdobyli: D. Odziemkowski – 15, D. Chanas – 6, P. Sidorowicz – 4, K. Krakowiak – 3, M. Zieliński – 2; M. Sadowski – 14, M. Łajło – 10, A. Hatys – 8, P. Jarosik – 6, B. Gromadziński – 4, A. Chłond – 4, R. Łagowski – 3, T. Kochanowski – 2

 

 

5  kolejka – 09.01.2012

 

Old Stars – Liceum 45:50 (8:14, 7:18, 16:4, 14:14)

Punkty zdobyli : R. Andrejczuk – 16, M. Klajnerok – 10, K.Tadyszak – 7,

D. Aienkiewicz – 6, I. Skowroń – 2; O. Stepniak – 20, M. Czerniecki – 16,

R. Tomczak – 6, P. Szary – 6, S. Grauwinkel – 2

 

Ilanka – Kosmiczni Wojownicy 83:9 (17:1, 19:2, 17:0, 30:6)

Punkty zdobyli: P. Sidorowicz – 46, D. Chmielarczyk – 19, K. Krakowiak – 10,

P. Chanas – 6, K. Michniewicz – 2; D. Sobierajski – 4, P. Safin – 4, J. Barańczuk – 1

 

6  kolejka – 16.01.2012

 

Gimnazjum – Kosmiczni Wojownicy 70:30 (16:2, 14:8, 24:6, 14:14)

Punkty zdobyli: R. Kałużniak – 22, Ł. Płaza – 12, M. Biała – 9, M. Wąsowicz – 8,

H. Bęben – 7, J. Didyk – 6, P. Burdziński – 4, J. Łagowski – 2; M. Toporek – 18,

W. Czaban – 10, B. Kmieć – 2

 

Technikum – Omega 23:60 (13:16, 4:16, 4:14, 2:14)

Punkty zdobyli: M. Cieślewicz – 11, G. Karpiak – 6, D. Marciniak – 4,

H. Jarociński – 2; M. Sadowski – 14, A. Chłond – 8, T. Kochanowski – 8,

R. Łagowski – 8, A. Hatys – 6, M. Sadowska – 4, W. Przyłucki – 4,

B. Gromadziński – 2, M. Łajło – 2, P. Jarosik – 2, T. Nowak – 2

 

7  kolejka – 23.01.2012

Gimnazjum – Ilanka 41:64 (4:18, 3:14, 15:16, 19:16)

Punkty zdobyli: R. Kałużniak – 21, J. Didyk – 7, P. Burdziński – 6, J. Łagowski – 4,

H. Bęben – 4; P. Sidorowicz – 29, K. Krakowiak – 14, D. Chmielarczyk,

D. Chanas – 10, B. Odziemkowska – 3

 

Kosmiczni Wojownicy – Old Stars 23:76 (11:21, 3:13, 7:23, 2:19)

Punkty zdobyli: M. Toporek – 18, W. Czaban – 3, B. Kmieć – 2; K. Tadyszak – 17,

R. Andrejczuk – 15, D.Asienkiewicz – 12, T. Tadyszak – 9, B. Kowalewski – 9,

K. Dudzis – 8, M. Klajnerok – 3, A. May – 3

 

8  kolejka – 30.01.2012

Kosmiczni Wojownicy – Technikum 21:73 (2:17, 8:12, 7:20, 4:24)

Punkty zdobyli: W. Czaban – 8, B. Czaplewska – 4, B. Kmieć – 3, J. Barańczuk – 2,

J. Sidyk – 2, D. Korda – 2; M. Cieślewicz – 43, D. Marciniak – 9, J. Smorczewski – 9, G. Karpiak – 8, Romanowicz – 4

 

Omega – Liceum 37:35 (2:5, 15:4, 11:15, 9:11)

Punkty zdobyli: M. Sadowski – 11, R. Łagowski – 6 , T. Kochanowski – 6 ,

P. Jarosik - 6, B. Gromadziński – 4, W. Przyłucki – 2, A. Chłond – 1 ;

M. Czerniecki – 15, P. Szary – 6, A. Blacharski – 6, R. Tomczak – 6, O. Stępniak – 2

 

 

9  kolejka – 06.02.2012

Gimnazjum – Omega 34:79 (8:19, 11:23, 5:20, 10:17)

Punkty zdobyli: Ł. Płaza – 8, J. Didyk – 7, R. Kałużniak – 7, P. Burdziński – 5,

H. Bęben – 4; M. Sadowski – 25, W. Przyłucki – 14, M. Łajło – 12, A. Chłond – 12,

B. Gromadziński – 8, A. Hatys – 6, R. Łagowski – 2

 

Technikum – Ilanka 32:44 (1:9, 12:6, 7:14, 12:15)

Punkty zdobyli: M. Cieślewicz – 11, H. Jarociński – 6, G. Karpiak – 6,

M. Grzeszczyk – 3, M. Romanowicz – 2, I. Janiak – 2; K. Krakowiak – 21,

D. Chanas – 12, M Zieliński – 4, D. Chmielarczyk – 3, P. Chanas – 2,

B. Odziemkowska – 2

 

 

10  kolejka –27.02.2012

Liceum – Ilanka 45:48 (10:10, 12:14, 10:12, 13:12)

Punkty zdobyli: M. Czerniecki – 16, O. Stępniak – 10, R. Tomczak – 7,

A. Blacharski – 6, P. Szary – 3, M. Pluciński – 3; D. Chanas – 21,

P. Sidorowicz – 18, D. Chmielarczyk – 7, M. Zieliński – 1, K. Krakowiak – 1

 

Old Stars – Omega 25:62 (4:14, 9:11, 8:14, 4:23)

 

Punkty zdobyli: A. May – 5, K. Tadyszak – 4, R. Andrejczuk – 4, I. Skowroń – 4,

M. Klajnerok – 4, D. Asienkiewicz – 2, T. Tadyszak – 2; M. Sadowski – 25,

M. Łajło – 10, P. Jarosik – 7, A. Hatys – 6, W. Przyłucki – 6, B. Gromadziński – 6,

R. Łagowski – 2

 

11  kolejka –05.03.2012

Liceum – Technikum 83:45 (20:11, 13:5, 19:5, 25:22)

 

Punkty zdobyli: O. Stępniak – 22, R. Tomczak – 18, P. Szary – 14, A. Blacharski – 13, M. Pluciński – 11, S. Grauwinkel – 2; M. Cieślewicz – 18, M. Księżuk – 10,

G. Karpiak – 6, D. Marciniak – 5, M. Romanowicz – 4, H. Jarociński – 3

 

(źródło: Krzysztof Didyk)