SKF Omega Rzepin

RLK 2011/2012-wyniki rozgrywek

2011-11-28-rlkJesteśmy już na półmetku rozgrywek Rzepińskiej Ligi Koszykówki edycji 2011/2012, której organizatorami są SKF Omega Rzepin i Zespół Szkół Ogólnokształcących w Rzepinie. Największą liczbę punktów (6) zgromadziły na swoim koncie trzy drużyny: Omega, Liceum i Old Stars. Omega i Liceum nie przegrały żadnego z rozegranych spotkań i mają największe szanse na triumf w całym turnieju.

Ilanka Dream ma jeszcze możliwość osiągnąć najwyższy stopień podium pod warunkiem nie przegrania już żadnego spotkania i liczenia na porażkę liderów. Old Stars ma nieco trudniejsze zadanie po dwóch wygranych i dwóch przegranych meczach. Drużyna Gimnazjum odniosła jedno zwycięstwo i trzy porażki, Technikum Leśne jeden wygrany i dwa przegrane mecze, Kosmiczni Wojownicy odnieśli cztery porażki.

Jak widać wszystko jeszcze możliwe, więc tym bardziej emocjonujące będą kolejne spotkania.

Trzymamy mocno kciuki za zawodników Omegi, przed nimi jeszcze trzy mecze z silnymi przeciwnikami.

 

Tabela wyników:

 

Lp.
1
2 3 4 5 6
7 MECZE PUNKTY
1 SKF Omega x
60:23

57:17 51:30 3 6
2 Liceum Ogólnokształcące x
50:45 62:50 87:10 3 6
3 Technikum Leśne
23:60
x 30:37 60:46

3 4
4 Old Stars

45:50 37:30 x 58:41
31:42 4 6
5 Gimnazjum

50:62 46:60 41:58 x 70:30
4 5
6 Kosmiczni Wojownicy
17:57 10:87

30:70 x 9:83 4 4
7 Ilanka Dream 30:51

42:31
83:9 x 3 5

 

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z RLK. >>>

 

1. kolejka – 28.11.2011

Liceum – Gimnazjum 62:50 (18:16; 12:8; 18:10; 14:16)

LO: A. Blacharski 24, M. Czerniecki 18, R. Tomczak 12, P. Szary 4, M. Pluciński 2, M. Marek 2.
Gim: R. Kałuzniak 22, J. Didyk 14, P. Burdzinski 6, J. Łagowski 4, L. Owadiuk 2, Ł. Płaza 2.

Omega – Kosmiczni Wojownicy 57:17 (16:3; 15:2;13:0; 13:12)

Omega: A. Chłond 17, M. Sadowski 13, A. Hatys 10, B. Gromadziński 7, R. Łagowski 4, M. Łajło 4, M. Sadowska 2.
KW: B. Kmieć 5, J. Barańczuk 5, M. Toporek 3, B. Choina 2, H. Szpotan 2.

2. kolejka – 05.12.2011

Gimnazjum – Technikum 46:60 (20:12; 4:12; 13:20; 9:16)

Gim: R. Kałużniak 16, J. Didyk 12, H. Bęben 6, A. Sadowski 4, M. Biała 4, Ł. Płaza 2, J. Łagowski 2.
TL: Cieślewicz 42, D. Marciniak 7, H. Jarociński 5, G. Karpiak 2, M. Grzeszczyk 2, M. Romanowski 2.

Old Stars – Ilanka Dream 31:42 (0:8; 15:4; 7:16; 9:14)

OS: M. Andrejczuk 15, K. Tadyszak 9, B. Kowalewski 4, T. Tadyszak 3.
ID: D. Odziemkowski 14, P. Sidorowicz 8, D. Chanas 6, D. Chmielarczyk 5, M. Zieliński 3, P. Chanas 2, K. Krakowiak 2, B. Odziemkowska 1, K. Michniewicz 1.

3. kolejka – 12.12.2011

Liceum – Kosmiczni Wojownicy 87:10 (12:4; 21:4; 31:0; 23:2)

LO: A. Blacharski 26, M. Czerniecki 20, R. Tomczak 17, M. Pluciński 8, M. Marek 8, P. Szary 6, S. Grauwinkel 2.
KW: M. Toporek 6, D. Kozłowski 2, W. Czaban 2.

Technikum – Old Stars 30:37 (9:8, 10:7, 4:12, 7:10)

TL: M. Cieślewicz 16, H. Jarociński 5, M. Romanowicz 4, G. Karpiak 3, D. Marciniak 2.
OS: M. Klajnerok 12, B. Kowalewski 9, T. Tadyszak 5, R. Andrejczuk 4, A. May 3, M. Goszczyk 2, K. Tadyszak 2.

4. kolejka – 19.12.2011

Gimnazjum – Old Stars 41:58 (10:15; 7:19; 11:11; 13:13)

Gim: J. Didyk 10, P. Burdziński 9, R. Kałużniak 8, Ł. Płaza 8, A. Sadowski 4, M. Wąsowicz 2.
OS: T. Tadyszak 12, B. Kowalewski 12, K. Tadyszak 11, D. Sienkiewicz 9, M. Klajnerok 6, R. Andrejczuk 4, A. May 2, M. Skowron 2.

Ilanka Dream – Omega 30:51 (8:13, 10:14, 7:6, 5:18)

ID: D. Odziemkowski 15, D. Chanas 6, P. Sidorowicz 4, K. Krakowiak 3, M. Zieliński 2.
Omega: M. Sadowski 14, M. Łajło 10, A. Hatys 8, P. Jarosik 6, B. Gromadziński 4, A. Chłond 4, R. Łagowski 3, T. Kochanowski 2.

5. kolejka – 09.01.2012

Old Stars – Liceum 45:50 (8:14, 7:18, 16:4, 14:14)

OS: R. Andrejczuk 16, M. Klajnerok 10, K. Tadyszak 7, D. Sienkiewicz 6, I. Skowroń 2.
LO: O. Stepniak 20, M. Czerniecki 16, R. Tomczak 6, P. Szary 6.

Ilanka Dream – Kosmiczni Wojownicy 83:9 (17:1, 19:2, 17:0, 30:6)

ID: P. Sidorowicz 46, D. Chmielarczyk 19, K. Krakowiak 10, P. Chanas 6, K. Michniewicz 2.
KW: D. Sobierajski 4, P. Safin 4, J. Barańczuk 1.

6. kolejka – 16.01.2012

Gimnazjum – Kosmiczni Wojownicy 70:30 (16:2, 14:8, 24:6, 14:14)

Gim: R. Kałużniak 22, Ł. Płaza 12, M. Biała 9, M. Wąsowicz 8, H. Bęben 7, J. Didyk 6, P. Burdziński 4, J. Łagowski 2.
KW: M. Toporek 18, W. Czaban 10, B. Kmieć 2.

Technikum – Omega 23:60 (13:16, 4:16, 4:14, 2:14)

TL: M. Cieślewicz 11, G. Karpiak 6, D. Marciniak 4, H. Jarociński 2.
Omega: M. Sadowski 14, A. Chłond 8, T. Kochanowski 8, R. Łagowski 8, A. Hatys 6, M. Sadowska 4, W. Przyłucki 4, B. Gromadziński 2, M. Łajło 2, P. Jarosik 2, T. Nowak 2.

 

Źródło: Krzysztof Didyk