SKF Omega Rzepin

Apel o pomoc dla naszego zawodnika, którego czeka kosztowna operacja

„każdego dnia człowiek doświadcza wielu rzeczy, czasami jest radość, smutek, czasami nawet przygnębienie. Wielu rzeczy nie sposób zrozumieć, dla wielu brakuje zwykłych, czy też prostych słów, wielu nawet tak po ludzku nie da się nazwać. Jednak gdy człowiek sam nie jest w stanie unieść ciężaru swojego smutku, pozostaje mu jeszcze wiara w ludzi, którzy może sami kiedyś doświadczeni takimi zdarzeniami zrozumieją smutek drugiego człowieka”

 

 

 

 

 

 

 

Osiemnastoletni Wojciech Jankowski, nasz zawodnik – siatkarz, członek Stowarzyszenia ”OMEGA” w Rzepinie, uległ poważnej kontuzji, w wyniku której poddano go zabiegowi usunięcia więzadła krzyżowego przedniego kolana prawego. Tylko podanie „Małego” szybkiemu zabiegowi rekonstrukcji kolana może dać mu nadzieję na szybki powrót na boisko. Zabieg taki jest możliwy jednak tylko w prywatnych ośrodkach ortopedycznych, bowiem w trybie refundowanym przez NFZ kolejki w czasie są niewyobrażalnie długie, a zabiegi tak wykonane nie dają gwarancji powrotu na boisko. Koszty zabiegu, w zależności od ośrodka ortopedycznego i rodzaju zastosowanej metody wahają się w granicach 15000-20000zł,nie licząc kosztów późniejszej rehabilitacji. Tak wysokie koszty są dla rodziny Wojciecha zbyt wielkie i wręcz niemożliwe do poniesienia w całości. Nie tracimy jednak nadziei, że być może przy udziale dobrych ludzi uda się spełnić nadzieje chłopca, dla którego siatkówka to całe życie.

Ewentualne finansowe wsparcie proszę kierować :
Wojciech Jankowski 69-110 Rzepin, ul. Dworcowa 2a
Inteligo 50102055581111165558100052
Dane Wojciecha ur. 06.03.1990r. Słubice

Jutro, t.j. 11-go marca o 17:00 w hali Widowiskowo-Sportowej w Rzepinie odbędzie się turniej pilki siatkowej służb mundurowych zorganizowany przez SKF OMEGA. Dochód z turnieju (wpisowe i ewentualne darowizny) w całości będzie przeznaczony na operację Wojtka. Zapraszamy wszystkich sympatyków sportu do kibicowania.