SKF Omega Rzepin

Festyny

Relacja z 5-go Terenowego rowerowego wyścigu leśnego z SKF Omega

2016 09 11 rajd rowerowyRelacja z 5-go "Terenowego rowerowego wyścigu leśnego z SKF Omega.

Już po raz piąty mieliśmy przyjemność zorganizować wyścig rowerowy dla przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej. Frekwencja dopisała jak zawsze, pomimo żaru lejącego się z nieba. 

Trasa wyścigu przebiegała ulicami osiedla i szlakami leśnymi. Po zaciętej rywalizacji najlepsza trójka zawodników w każdej kategorii otrzymała medale i atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Czytaj więcej: Relacja z 5-go Terenowego rowerowego wyścigu leśnego z SKF Omega

V Terenowy rowerowy wyścig leśny

2016 09 11 LWRW niedzielę 11 września 2016 o godz. 14:30 zapraszamy wszystkie dzieci lubiące jazdę na rowerach do wzięcia udziału w "V Terenowym rowerowym wyścigu leśnym z SKF Omega". Start i meta przy placu zabaw na Osiedlu Leśnym.

Czytaj więcej: V Terenowy rowerowy wyścig leśny

Relacja z 4-go Terenowego rowerowego wyścigu leśnego z SKF Omega

2015 09 20 WR 1Relacja z 4-go "Terenowego rowerowego wyścigu leśnego z SKF Omega.

Tegoroczne wyścigi rowerowe  zorganizowaliśmy w nieco późniejszym terminie niż zwykle, co jednak nie przeszkodziło w zgromadzeniu dużej liczby uczestników. Aura na szczęście dopisała i nie było za gorąco a deszcz poczekał aż zakończymy całą imprezę. 

Trasa wyścigu przebiegała ulicami osiedla i szlakami leśnymi. Po zaciętej rywalizacji najlepsza trójka zawodników w każdej kategorii została nagrodzona drobnymi upominkami.

Czytaj więcej: Relacja z 4-go Terenowego rowerowego wyścigu leśnego z SKF Omega

IV Terenowy rowerowy wyścig leśny

2015 09 20 WRW niedzielę 20 września 2015 o godz. 14:00 zapraszamy wszystkie dzieci lubiące jazdę na rowerach do wzięcia udziału w "IV Terenowym rowerowym wyścigu leśnym z SKF Omega". Start i meta przy placu zabaw na Osiedlu Leśnym.

Czytaj więcej: IV Terenowy rowerowy wyścig leśny

Relacja z 3-go Terenowego rowerowego wyścigu leśnego z SKF Omega

2014-06-08-3TRWLRelacja z 3-go "Terenowego rowerowego wyścigu leśnego z SKF Omega.

 W upalną niedzielę 08 czerwca na Osiedlu Leśnym odbyły się wyścigi rowerowe zorganizowane przez SKF Omega.

Trasa wyścigu przebiegała ulicami osiedla i szlakami leśnymi. Po zaciętej rywalizacji zawodnicy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami a trzech najlepszych kolarzy z każdej kategorii wiekowej otrzymało nagrody. Na zakończenie wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku.

Czytaj więcej: Relacja z 3-go Terenowego rowerowego wyścigu leśnego z SKF Omega

III Terenowy rowerowy wyścig leśny

W niedzielę 8 czerwca 2014 o godz. 15:00 zapraszamy wszystkie dzieci lubiące jazdę na rowerach do wzięcia udziału w "III Terenowym rowerowym wyścigu leśnym z SKF Omega". Start i meta przy placu zabaw na Osiedlu Leśnym.

Czytaj więcej: III Terenowy rowerowy wyścig leśny

II Terenowy rowerowy wyścig leśny

2012-06-10-rowerowy wyscig lesnyII Terenowy rowerowy wyścig leśny z SKF Omega.

 

zapraszam na fotorelację z wyścigu>>>

 

Czytaj więcej: II Terenowy rowerowy wyścig leśny

Relacja z Terenowego rowerowego wyścigu leśnego z okazji Dnia Dziecka

2012-06-10-rowerowy wyscig lesnyRelacja z pierwszego "Terenowego rowerowego wyścigu leśnego z okazji Dnia Dziecka z SKF Omega" oczami dziecka. O opis wrażeń z imprezy sportowej poprosiłem uczestniczkę zawodów.

Czytaj więcej: Relacja z Terenowego rowerowego wyścigu leśnego z okazji Dnia Dziecka

Terenowy rowerowy wyścig leśny z okazji Dnia Dziecka

Uwaga zmiana terminu wyścigu z powodu rozpoczęcia 3 czerwca peregrynacji obrazu Jezusa Miłosiernego w naszej  parafii.

W niedzielę 3 czerwca 10 czerwca br. o godz. 1500 zapraszamy wszystkie dzieci lubiące jazdę na rowerach do wzięcia udziału w "Terenowym rowerowym wyścigu leśnym z okazji Dnia Dziecka z SKF Omega". Start i meta będzie przy placu zabaw na Osiedlu Leśnym.

Czytaj więcej: Terenowy rowerowy wyścig leśny z okazji Dnia Dziecka

Festyn z okazji Dnia Dziecka

2011-06-05-festyn z okazji Dnia DzieckaBlisko setka dzieci wzięła udział w niedzielnym festynie z okazji Dnia Dziecka. Mnóstwo konkurencji sportowych, zabaw, biegów z okazji światowego dnia bez papierosa i w ramach ogólnokrajowej akcji "Zachowaj trzeźwy umysł", pokazy sprzętu Straży Granicznej, pokaz gimnastyki artystycznej w wykonaniu zespołu prowadzonego przez instruktorkę Joannę Tabakę-Wypych, strzelnica paintballa, turniej unihokeja, prezentacja paralotni przez członków grupy Paralotnie-Rzepin - takie atrakcje czekały na dzieci z okazji ich święta.

Czytaj więcej: Festyn z okazji Dnia Dziecka

Dzień Dziecka z Omegą

SKF Omega Rzepin serdecznie zaprasza wszystkie Dzieci na festyn rekreacyjno-sportowy, który odbędzie się w dniu 05.06.2011 o godzinie 1400 na boisku sportowym "Orlik" w Rzepinie (w przypadku deszczu festyn odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej przy ZSO w Rzepinie).

Na wszystkich uczestników czekają liczne atrakcje i nagrody (w tym rower górski).

Czytaj więcej: Dzień Dziecka z Omegą